



Оригінальні коробочки для рахунку з дерева з логотипом
280 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0039
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Рахівниця з дерева - невід'ємний атрибут будь-якого закладу. Важливо, щоб цей елемент інтер'єру був естетично красивим, і функціональним у той же час. Ми подбали про це! Дерев'яна коробочка виготовлена з високоякісної берези, і прослужить вам довгий час при щоденному використанні.
За вашим бажанням, ми виготовимо для рахунку коробочку в інших тонах, щоб вона гармонійно поєднувалася з іншими ресторанними атрибутами, тим самим зробивши інтер'єр і його елементи єдиним цілим. Рахівниця дерев'яна з логотипом однозначно впишеться в будь-який інтер'єр, будь він виконаний у стилі лофт, вінтаж або модерн.
Стилізована під ваш заклад коробочка для розрахунку з дерева надасть йому презентабельності і викличе довіру у відвідувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Настільна |
| Розмір | 20*11*1,5 |
| Сфера застосування | ресторація |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тематика декору, малюнка | логотип закладу |
- Ціна: 280 ₴



