Незвичайна ключниця з дерева
650 ₴
- В наявності
- Код: HK-0004
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Вічно знаходитесь у пошуку своїх ключів на просторах квартири чи будинку? Ми знаємо, як вирішити цю проблему! Радимо придбати незвичайну ключницю з дерева. З її допомогою ключі всіх членів сім'ї зберігатимуться в одному місці. Крім того, ключниця з дерева для дому одна з тих деталей, яка з порога привертатиме увагу Ваших гостей.
Настінна ключниця послужить чудовим подарунком нареченим, молодятам, на новосілля або просто якщо ви вперше йдете в гості до нових знайомих. На ваше бажання ми змінимо розміри оригінальної ключниці, пофарбуємо в яскравий колір і красиво запакуємо. Повірте, такий подарунок буде радий кожен!
Екологічно чисті вироби з дерева завжди користуються популярністю та захопленням! А дерев'яні подарунки приносять багато позитивних почуттів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Матеріал | Фанера |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація брелоками | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 315 мм |
| Глибина ключниці | 70 мм |
| Висота ключниці | 274 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴








