



Незвичайна дерев'яна підставка під квіти зі скляними колбами
450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: V-0001
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальний подарунок близькій людині? Дизайнерська дерев'яна підставка зі скляними колбами може стати чудовим варіантом подарунка на будь-яке свято. Така незвичайна ваза для квітів чудово доповнить Ваш інтер'єр та стане родзинкою кімнати.
Підставка під квіти виготовлена з високоякісної березової фанери, тому тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд. Оригінальна ваза має скляні пробірки, окремі для кожної квітки. Така мінімалістична композиція виглядатиме дуже вишукано. Підставка під квіти пофарбована акриловими фарбами, ми пропонуємо величезну палітру можливих кольорів на Ваш вибір.
Крім того, наша креативна студія може внести будь-які зміни до дизайну підставки під квіти з колб, враховуючи всі Ваші побажання. Даруйте своїм близьким оригінальні подарунки!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма вази | Фігурна |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Ширина вази | 15 мм |
| Глибина вази | 15 мм |
| Висота вази | 17 мм |
- Ціна: 450 ₴



