



Іменна підставка для квітів з дерева зі скляними колбами
300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: V-0005
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Якщо Ви любите ставити вдома живі квіти, тоді наша незвичайна дерев'яна ваза Вам сподобається. Підставка для квітів оснащена окремими скляними колбами для кожної квітки. Така дизайнерська підставка може стати відмінним варіантом подарунка на будь-яке свято, чудово доповнить інтер'єр і стане родзинкою кімнати.
Наша креативна студія додала невелику родзинку в дизайн підставки для квітів з колбами - ім'я свого майбутнього власника. Підставка під квіти виготовлена з високоякісної березової фанери, тому тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд.
Оскільки ми є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, то із задоволенням внесемо будь-які зміни до кольору, розміру або формату дерев'яної вази, а також змінимо кількість скляних пробірок.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорне дерево |
| Форма вази | Фігурна |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Ширина вази | 120 мм |
| Глибина вази | 120 мм |
| Висота вази | 150 мм |
- Ціна: 300 ₴



