


Дерев'яна обробна дошка 40 х 25 см з іменним гравіюванням
850 ₴
- В наявності
- Код: CH-0025
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Кухонна обробна дошка - це не тільки незамінна річ в будинку, але і відмінний варіант весільного подарунка, особливо якщо нанести на обробну дошку з дерева індивідуальне гравіювання. Ми можемо нанести на кухонну дошку будь-який напис чи побажання, а також імена молодят, дату весілля, Ваше місто.
Завдяки використанню сучасної техніки лазерного гравіювання, малюнок на дерев'яній обробній дошці виглядає дуже якісно і чітко. Дерев'яна дошка з індивідуальним гравіюванням - це унікальна річ, яка ще й відмінно впишеться в інтер'єр кухні.
Такий оригінальний подарунок явно викличе захват у молодят і точно знадобиться в господарстві!
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 250 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 20 мм |
| Виробник | 7arts |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
- Ціна: 850 ₴



