


Велика дерев'яна обробна дошка 45 х 30 см з індивідуальним гравіюванням
950 ₴
- В наявності
- Код: CH-0027
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальний і, водночас, корисний подарунок? Кухонна дерев'яна дошка з індивідуальним гравіюванням - це відмінний варіант подарунка, який точно згодиться в господарстві. Іменне гравірування на обробній дошці зробить її унікальною. Оригінальну кухонну дошку можна подарувати на весілля, річницю, новосілля чи інше свято.
Ми можемо нанести на дошку з дерева будь-який напис, який Ви побажаєте: імена, ініціали, побажання, або малюнок. Гравірування на обробній дошці нанесено з використанням сучасної високоточної техніки, тому всі деталі є максимально чіткими. Завдяки своєму гарному дизайну така унікальна річ чудово доповнить інтер'єр кухні.
Будьте оригінальні разом із нашою креативною дизайнерською студією!
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 20 мм |
| Виробник | 7arts |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
- Ціна: 950 ₴



