


Обробна дошка дерев'яна на кухню 30 х 20 см з індивідуальним гравіюванням
700 ₴
- В наявності
- Код: CH-0029
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте незвичайний подарунок на весілля, річницю, новосілля чи інше свято? Обробна дерев'яна дошка з іменним гравіюванням - це відмінний варіант подарунка, який не тільки оригінальний, а й практичний. Гравірування на кухонній дошці зробить її єдиною у своєму роді. Така потрібна в будинку річ точно не валятиметься в шафі без діла!
Ми можемо внести будь-які зміни в дизайн кухонної дошки, нанести будь-який напис або зображення. Малюнок на обробній дошці нанесений з використанням високоточної техніки лазерного гравіювання, що дозволяє максимально деталізувати навіть дрібні елементи. Оригінальна кухонна дошка з дерева чудово впишеться в інтер'єр будь-якої кухні.
Наша креативна дизайнерська студія втілить у реальність усі Ваші ідеї або розробить індивідуальний макет обробної дошки з гравіюванням спеціально для Вас!
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 20 мм |
| Виробник | 7arts |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
- Ціна: 700 ₴



