Весільна дерев'яна коробка для грошей з іменами молодят
1 000 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0037
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Бажаєте, щоб на Вашому весіллі всі аксесуари виглядали вишукано та в одному стилі? Наша дизайнерська студія може виготовити набір весільних аксесуарів з індивідуальним гравіюванням на Ваше замовлення. Весільна коробка для грошей з іменами наречених стане оригінальним декоративним елементом. Ми виготовили дерев'яну коробку для грошей оптимального розміру, щоб усі конверти з легкістю в ній помістилися.
Грошова коробка виготовлена з екологічно чистого матеріалу - березової фанери високої якості, тому довго зберігатиме свій бездоганний вигляд. За Вашим бажанням ми можемо внести будь-які зміни до дизайну, кольору та розміру весільної коробки, оскільки є безпосереднім виробником дерев'яного декору.
Ексклюзивні весільні аксесуари і надалі нагадуватимуть Вам про цей щасливий день!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриня |
| Виробник | 7arts |
| Розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Оздоблення та прикраси | Гравірування імен і дати весілля |
- Ціна: 1 000 ₴








