



Дерев'яна весільна коробка для грошей «Wedding»
1 000 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0041
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Весілля — це подія, елементи якої продумують заздалегідь та з особливою увагою. Весільна коробка для грошей — це один із найважливіших її атрибутів, оскільки буде на видноті у всіх гостей. Ми виготовили дерев'яну коробку оптимальних розмірів, тому всі грошові конверти з легкістю помістяться в ній.
Крім того, ми можемо нанести на коробку для грошей індивідуальне гравіювання з іменами молодят, будь-який напис або малюнок за Вашим бажанням. Весільна скриня виготовлена з екологічно чистого матеріалу — березової фанери високої якості, тому тривалий час зберігатиме свій привабливий вигляд.
Будьте впевнені, що така ексклюзивна коробка з дерева справить приємне враження на гостей свята!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриня |
| Виробник | 7arts |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Оздоблення та прикраси | Гравірування імен і дати весілля |
- Ціна: 1 000 ₴



