Декоративна табличка з дерева «Правила мами»
700 ₴
- В наявності
- Код: WD-3200
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте цікавий подарунок мамі на день народження, 8 березня, День матері чи інше свято? Декоративна дерев'яна табличка «Правила мами» - це чудовий варіант подарунка, який жартівливо інтерпретує сімейні правила.
Така дерев'яна табличка з правилами підніматиме Вам настрій щодня. Яскравий малюнок на табличці нанесений за допомогою сучасної технології кольорового УФ друку, тому всі деталі виглядають насичено і якісно.
Ми є безпосереднім виробником дерев'яного декору, тому можемо внести будь-які зміни в дизайн постера і навіть розробити індивідуальний макет таблички з дерева з правилами саме Вашої родини. Зберіть особливі мітки висловлювання, а ми оформимо їх у щось незвичайне.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Оформлення | Без рами |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ширина картини | 27 см |
| Висота картини | 42 см |
| Мова | Український |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Виконання | Друк на фанері |
- Ціна: 700 ₴








