



Подарункова коробка з дерева для вина з іменним гравіюванням
750 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0044
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніяк не можете обрати весільний подарунок молодятам? Хороша пляшечка вина в оригінальній подарунковій дерев'яній коробці, ще й із теплими словами побажань, буде ідеальним подарунком!
Ми є безпосереднім виробником дерев'яного декору, тому можемо нанести на коробку будь-який напис, побажання, малюнок або іменне гравіювання.
Коробки з дерева також можуть послужити як корпоративні подарунки на Новий рік або ювілей компанії. Ми з великим задоволенням нанесемо логотип Вашої компанії щоб зробити коробку пам'ятною та унікальною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Для пляшки, Висувна |
| Виробник | 7arts |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



