



Оригінальні запрошення на весілля з дерева
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: WE-0057
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Бажаєте залишити своїм гостям якийсь подарунок на згадку про щасливий день Вашого весілля? Дизайнерські запрошення з дерева нагадуватимуть Вашим гостям про це світле свято одруження.
Ми виготовимо дерев'яні запрошення в стилі Вашого весілля, щоб вони гармонійно поєднувалися з іншими декоративними елементами. Наша дизайнерська студія є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, тому ми врахуємо всі Ваші побажання щодо розробки макета.
Оригінальні весільні запрошення виготовлені з високоякісної березової фанери, тому тривалий час зберігатимуть свій бездоганний вигляд!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Виробник | 7arts |
| Розмір | 10 см * 7 см |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Весільне запрошення |
| Призначення | Для гостей |
- Ціна: 70 ₴



