



Весільні бутоньєрки з дерева з гравіюванням
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BU-0003
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Вам набридли банальні нудні бутоньєрки? Ми виготовили для Вас дерев'яні бутоньєрки в оригінальному дизайні. Вони залишаться на довгу пам'ять Вашим дорогим гостям, нагадуючи про світлий день Вашого одруження.
Ми знаємо наскільки важливо, щоб усі атрибути та елементи весілля були в одному стилі та гармонійно поєднувалися. Виготовити дерев'яні іменні бутоньєрки у стилістиці Вашого весілля? Легко! Розробимо чи підберемо дизайн спеціально для Вас!
Ми також можемо змінити колір, розмір або формат дерев'яних бутоньєрок за Вашим бажанням. Втілимо в реальність усі Ваші ідеї!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Вид | Горизонтальний |
| Форма | Сердечко |
| Тип кріплення | Булавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тип | Булавка |
| Призначення | Для гостей |
| Розміри бейджа | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴



