



Декоративна дерев'яна коробка для квітів
450 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0048
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте незвичайний елемент інтер'єру, який би привертав увагу всіх гостей? Оригінальна дерев'яна коробочка для квітів гармонійно доповнить Вашу кімнату і точно не залишиться непоміченою.
Декоративний кошик з дерева може стати чудовим варіантом подарунка на день народження, День святого Валентина, 8 березня або інше свято. Ваша близька людина буде приємно здивована такому незвичайному подарунку!
Кошик для квітів виготовлений з високоякісної березової фанери, тому довго зберігатиме свій бездоганний вигляд. На ваше бажання ми можемо внести будь-які зміни в дизайн дерев'яної коробочки, оскільки є її безпосереднім виробником!
| Основні | |
|---|---|
| Глибина підставки | 100 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тип | Підставка для квітів |
- Ціна: 450 ₴



