



Декоративний кошик з дерева для квітів
500 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0049
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальний подарунок близькій людині? Декоративний дерев'яний кошик для квітів може стати відмінним варіантом подарунка на будь-яке свято. Така незвичайна підставка для квітів прекрасно доповнить інтер'єр будь-якого приміщення.
Кошик-кашпо з дерева може також знадобитися в флористичному магазині і стане відмінним доповненням квіткової композиції. Крім того, дерев'яна коробка з зображенням троянди красиво прикрасить інтер'єр магазину квітів.
Подарункова корзина виготовлена з високоякісної березової фанери, тому тривалий час буде зберігати свій бездоганний вигляд. Наша креативна студія може внести будь-які зміни в дизайн дерев'яної квіткової коробки, враховуючи всі Ваші побажання. Даруйте своїм близьким найоригінальніші подарунки!
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки підставки | підвіконня, стіл |
| Глибина підставки | 130 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тип | Підставка для квітів |
- Ціна: 500 ₴



