



Подарунковий дерев'яний кошик для квітів
500 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0050
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Якщо Ви любите ставити вдома живі квіти, тоді наш дерев'яний кошик Вам точно сподобається, він чудово доповнить інтер'єр і стане родзинкою кімнати. Така квіткова коробка також стане в нагоді у флористичному магазині для створення незвичайних композицій.
Дизайнерська підставка під квіти може стати відмінним варіантом подарунка для людини, яка займається вирощуванням рослин. Подарунковий кошик для квітів виготовлений з високоякісної березової фанери, тому довго зберігатиме свій ідеальний вигляд.
Оскільки ми є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, то із задоволенням внесемо будь-які зміни до кольору, розміру чи дизайну дерев'яної коробочки для квітів за Вашим бажанням!
| Основні | |
|---|---|
| Варіант установки підставки | підвіконня, стіл |
| Глибина підставки | 140 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Довжина | 236 мм |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Тип | Підставка для квітів |
- Ціна: 500 ₴



