



Дерев'яні брелоки для ключів з логотипом на замовлення
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HK-0009
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Брендовані дерев'яні брелки часто замовляють в якості корпоративних подарунків, а також сувенірів клієнтам і партнерам. Ми можемо виготовити на замовлення корпоративні брелоки з логотипом Вашої компанії або значущою фразою.
Колір, розмір, а також формат самого брелока з дерева може бути змінений за Вашим бажанням. Дерево дуже добре піддається фарбуванню, тому ви завжди зможете зробити брелки яскравими і виразними.
Дерев'яні брелоки для ключів тривалий час зберігатимуть свій бездоганний вигляд, оскільки виготовлені з високоякісної березової фанери.
Мінімальне замовлення 10 шт
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 55 мм |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 55 ₴



