


Обробна дерев'яна дошка на кухню 30 х 20 см з іменним гравіюванням
700 ₴
- В наявності
- Код: CH-0039
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Дерев'яна дошка для нарізування - це не тільки незамінна річ на будь-якій кухні, але і відмінний варіант весільного подарунка. Ми можемо нанести на кухонну дошку будь-яке гравіювання: імена молодят, дату весілля, Ваше місто або іншу напис.
Дерев'яна дошка з індивідуальним гравіюванням явно викличе захват у молодят і точно стане в нагоді в господарстві! У виробництві ми використовуємо сучасну техніку високоточною лазерного гравіювання, тому зображення на дошці виглядає дуже якісно і чітко.
Такий унікальний подарунок також стане відмінним доповненням інтер'єру кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 20 мм |
| Виробник | 7arts |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
- Ціна: 700 ₴



