


Велика обробна дошка з дерева 45 х 30 см на подарунок
850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CH-0040
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальний і водночас корисний подарунок? Оригінальну кухонну дошку можна подарувати на весілля, річницю, новосілля чи інше свято. Саме гравіювання на обробній дошці зробить її унікальною.
Гравірування на обробній дошці нанесене з використанням сучасної високоточної техніки, тому всі деталі максимально чіткі. Ми можемо нанести на дошку з дерева будь-який напис, який Ви побажаєте: імена, ініціали, побажання, або малюнок.
Завдяки своєму гарному дизайну така унікальна річ чудово доповнить інтер'єр кухні. Будьте оригінальні разом із нашою креативною дизайнерською студією!
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 20 мм |
| Виробник | 7arts |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
- Ціна: 850 ₴



