



Дерев'яні підставки під гаряче з собачками
550 ₴/комплект
- В наявності
- Код: HO-0010
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Якщо Ви любите використовувати в побуті підставки під гаряче, тоді зверніть увагу на наш незвичайний набір з трьох квадратних костерів з милими собачками. Вони не залишать нікого байдужими і завжди будуть піднімати настрій!
Дизайнерські дерев'яні підставки під гаряче можуть стати відмінним варіантом подарунка на будь яке свято. Ми також можемо виготовити костери під гаряче з логотипом кафе, ресторану або іншого закладу. Клієнти будуть в захваті від такої краси!
Підставки з чашки будуть довго зберігати бездоганний вигляд, адже виготовлені з екологічно чистого матеріалу - натурального березової фанери. В комплекті до підставок також йде дерев'яна коробочка в тому ж стилі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Форма | Квадратна |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Виробник | 7arts |
- Ціна: 550 ₴/комплект



