Дерев'яний декоративний постер «Правила мами»
600 ₴
- В наявності
- Код: WD-8200
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукаєте оригінальний подарунок мамі на день народження, 8 березня, День матері чи інше свято? Декоративний постер з дерева з жартівливими правилами буде гідно оцінений Вашою найближчою людиною. Така дерев'яна табличка буде чудово виглядати в інтер'єрі будь-якої кімнати і піднімати настрій всім членам сім'ї.
Ви також можете підкоригувати текст постера з дерева, ми з радістю надрукуємо фрази, актуальні саме для Вашої родини. Якісний малюнок на табличці з правилами нанесений за допомогою технології кольорового УФ друку, тому тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд!
Ми є безпосереднім виробником дерев'яного декору, тому можемо внести будь-які зміни до кольору, розміру, а також формату дерев'яної таблички з правилами мами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Оформлення | Без рами |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ширина картини | 27 см |
| Висота картини | 42 см |
| Мова | Російська |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Виконання | Друк на фанері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








