



Дерев'яний органайзер для канцелярії з логотипом або назвою фірми на замовлення
700 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0065
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте де замовити офісний настільний органайзер для канцелярії? Наша креативна студія виготовить дерев'яний органайзер з логотипом Вашої компанії або назвою закладу. Брендовані елементи декору викликають довіру клієнтів і створюють позитивний імідж компанії.
Підставка для канцелярії з відділеннями і вічним календарем створена в стриманому стилі, тому ідеально впишеться в інтер'єр офісу. В окремих комірках буде зручно розташувати олівці, ручки, лінійки, стікери і все, що буде необхідно для роботи.
Ми є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, тому можемо внести будь-які зміни в дизайн, колір і розмір органайзера з логотипом!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб європейський |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 700 ₴



