



Дерев'яна коробка для вина з гравіюванням на подарунок
650 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0066
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
У Вас часто виникають проблеми з вибором гідного подарунку? Хороша пляшечка вина в оригінальній подарунковій дерев'яній коробці – це універсальний, але й у той же час оригінальний варіант подарунка на будь-який випадок.
Вино в дерев'яній коробці з гравіюванням можна подарувати коханій людині, другові або колезі. Ми з великим задоволенням нанесемо на коробку з дерева будь-який напис, побажання або малюнок, що зробить пам'ятним і унікальним.
Ми є безпосереднім виробником дерев'яного декору, тому можемо внести будь-які зміни в дизайн виробу. Наша креативна дизайнерська студія також може створити індивідуальний макет дерев'яної упаковки для будь-якого подарунка.
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Для пляшки |
| Висота | 320 мм |
| Виробник | 7arts |
- Ціна: 650 ₴



