



Весільна скриня для грошей з гравіруванням та кольоровим друком
950 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0067
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Весільна коробка для грошей - це один з найважливіших її атрибутів, оскільки буде на очах у всіх гостей. Ми виготовили дерев'яну коробку оптимальних розмірів, тому всі грошові конверти з легкістю помістяться в ній.
Весільна скриня виготовлена з екологічно чистого матеріалу - березової фанери високої якості, тому тривалий час зберігатиме свій привабливий вигляд. Малюнок на коробці нанесений з використанням кольорового УФ-друку та надає виробу яскравості.
Ми з радістю нанесемо на коробку для грошей індивідуальне гравіювання з іменами молодят, будь-який напис чи малюнок за Вашим бажанням. У нас ви також можете замовити весільний фотоальбом, дерев'яні бутоньєрки, коробочку для обручок та інші весільні атрибути в тому ж стилі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриня |
| Виробник | 7arts |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Оздоблення та прикраси | Гравірування імен і дати весілля |
- Ціна: 950 ₴



