Декоративна дерев'яна табличка «Правила дому»
700 ₴
- В наявності
- Код: WD-1180
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотивуючі правила сім'ї, які надихатимуть її членів на нові звершення, ми оформили на такій яскравій дерев'яній табличці! Декоративний постер буде чудово виглядати в інтер'єрі будь-якої кімнати і нагадувати Вам, про ті прості, але дуже важливі дрібниці, які роблять Ваше життя щасливішим.
Ми можемо внести будь-які зміни в колір, розмір, а також формат дерев'яної таблички з правилами будинку. Ви також можете підкоригувати текст постера з дерева, ми з радістю надрукуємо фрази, актуальні саме для Вашої родини.
Якісний малюнок на табличці з правилами нанесений за допомогою технології кольорового УФ-друку, тому тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Оформлення | Без рами |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ширина картини | 27 см |
| Висота картини | 42 см |
| Мова | Український |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Виконання | Друк на фанері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴








