



Барний органайзер з дерева з логотипом
1 800 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0072
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яний органайзер з логотипом чудово доповнить інтер'єр офісу або закладу харчування та додасть іміджу Вашій компанії. Завдяки органайзеру з дерева серветки, трубочки, палички для помішування та інші дрібниці завжди будуть упорядковані в окремих відділах.
Наша креативна студія не обмежує Вас у кольорі барного органайзера і пропонує безліч відтінків дерева на вибір. За Вашим бажанням ми можемо нанести на органайзер логотип вашої компанії, малюнок або змінити розміри та формат органайзеру за індивідуальним замовленням.
У нас Ви можете замовити брендовані серветниці, візитниці та універсальні органайзери. Оригінальні вироби з дерева привертатимуть увагу гостей і стануть родзинкою інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 49 см |
| Виробник | 7arts |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий антрацит |
| Матеріал | Фанера |
| Оздоблення та прикраси | Гравірований логотип, Гравірування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



