



Дерев'яна коробка для вина з іменним гравіюванням
750 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0073
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Гарна пляшка вина в оригінальній подарунковій коробці з дерева, ще й з теплими словами побажань, буде ідеальним подарунком на будь-яке свято. Ми можемо нанести на коробку будь-який напис, побажання, малюнок або ім'я винуватця торжества за Вашим бажанням.
Подарункова коробка для алкоголю виготовлена з екологічно чистої березової фанери і тривалий час буде зберігати свій бездоганний вигляд. Імена на коробці нанесені з використанням сучасної високоточної техніки лазерного гравіювання.
Така дерев'яна коробка з індивідуальним гравіюванням також може послужити в якості корпоративного подарунка на Новий рік або ювілей компанії!
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 111 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Для пляшки, Висувна |
| Висота | 380 мм |
| Виробник | 7arts |
- Ціна: 750 ₴



