



Весільні бутоньєрки з дерева у формі серця
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BU-0005
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте оригінальні бутоньєрки на весілля, які виглядали б стильно та сучасно? Дерев'яні бутоньєрки – це саме те, що зараз дуже популярне! Такі бутоньєрки залишаться на довгу пам'ять Вашим дорогим гостям, нагадуючи про світлий день Вашого одруження.
Ми виготовляємо весільні бутоньєрки з натуральної березової фанери і наносимо індивідуальне гравіювання імен або ініціалів нареченої та нареченої. Ніжні квіточки на бутоньєрках нанесені з використанням кольорового УФ-друку і надають виробу вишуканості.
Ми знаємо наскільки важливо, щоб усі атрибути та елементи весілля були в одному стилі та гармонійно поєднувалися, тому готові виготовити дерев'яні іменні бутоньєрки у стилістиці Вашого весілля на замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бутоньєрка |
| Виробник | 7arts |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Сердечко |
| Тип кріплення | Булавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Призначення | Для гостей |
| Розміри бейджа | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴



