



Дерев'яна коробка подарункова з індивідуальним гравіюванням
550 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0075
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
А Ви знаєте, що оригінальна упаковка значно підвищує позитивне враження від подарунка? У нас Ви зможете замовити свою ідеальну подарункову коробку з дерева. Індивідуальне гравіювання на кришці дерев'яної коробки підкреслить її унікальність і покаже Ваш індивідуальний підхід до вибору подарунка.
Наші коробки довго зберігають свій бездоганний вигляд, оскільки виготовлені з екологічно чистого матеріалу – березової фанери високої якості. У майбутньому таку дерев'яну коробку можна використовувати як скриньку, зберігаючи в ній різні дрібниці.
Ми є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, тому легко внесемо будь-які зміни в дизайн подарункової коробки за Вашим бажанням: змінимо розмір, формат або колір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Екологічно чистий продукт, Можлива гравірування під замовлення |
- Ціна: 550 ₴



