



Настінна табличка-постер з правилами дому
750 ₴
- В наявності
- Код: WD-1540
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Правила дому з позитивними фразами, що мотивують, ми оформили на такій яскравій дерев'яній табличці! Декоративний постер буде чудово виглядати в інтер'єрі будь-якої кімнати і нагадуватиме Вам, про ті прості, але дуже важливі дрібниці, які роблять Ваше життя щасливішим.
Постер з правилами сім'ї виготовлений з натуральної березової фанери, а якісний малюнок на дерев'яній табличці нанесений за допомогою технології кольорового УФ-друку, тому виріб довго радуватиме Вас своїм бездоганним виглядом! Правила дому можна легко закріпити на стіну за допомогою двох петель на звороті.
Ми є безпосереднім виробником дерев'яного декору для дому, тому можемо внести будь-які зміни в колір, розмір і формат постера, а також підкоригувати його текст, щоб усі правила були актуальними саме для Вашої родини. Дерев'яна табличка "Правила дому" може бути виготовлена українською мовою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Оформлення | Без рами |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Ширина картини | 30 см |
| Висота картини | 40 см |
| Мова | Російська |
| Стан | Новий |
| Виробник | 7arts |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Виконання | Друк на фанері |
- Ціна: 750 ₴



