



Корпоративні ялинкові іграшки з дерева з логотипом на замовлення
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: NE-0010
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Здивувати своїх співробітників чи бізнес-партнерів оригінальним подарунком напередодні Нового Року завдання кожного керівника. Оригінальні дерев'яні новорічні іграшки з логотипом незвичайно прикрасять ялинку своїх майбутніх власників і нагадуватимуть про улюблену компанію навіть під час свят!
Іграшки на ялинку - світовий тренд, оскільки це екологічно чистий продукт, адже зроблені з натуральної березової фанери високої якості. Наша креативна студія є безпосереднім виробником, тому із задоволенням виготовить унікальні ялинкові іграшки з урахуванням Вашого корпоративного стилю.
Ви можете замовити іграшки на ялинку з дерева з логотипом на замовлення поштучно або кілька штук у красивих подарункових коробках. Такий новорічний подарунок буде не лише індивідуальним, а й практичним. Що може бути краще.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Фанера |
| Ширина | 8 см |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Висота | 10 см |
| Висота іграшки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дерево |
- Ціна: 55 ₴



