



Дерев'яна подарункова коробка з індивідуальним дизайном і логотипом
1 100 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0080
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Як максимізувати приємні емоції від отримання подарунка? Упаковка також має велике значення! Дерев'яна коробка з індивідуальним гравіюванням буде ідеальним виходом із ситуації! Адже оскільки ми є безпосереднім виробником, за Вашим бажанням ми нанесемо на кришку коробки з дерева напис, побажання, візерунок, логотип або назву фірми.
На замовлення ми виготовляємо подарункові коробки будь-якого розміру чи формату. На вибір ми пропонуємо 3 типи дерев'яної кришки та велику палітру кольорів дерева.
Ви не помилитеся, якщо замовте коробку для корпоративних подарунків для бізнес-партнерів або співробітників у нас, адже ми завжди готові розробити унікальний дизайн і для виробництва використовуємо тільки якісну березову фанеру.
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 120 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Висувна |
| Висота | 320 мм |
| Колір | Бежевий |
| Виробник | 7arts |
- Ціна: 1 100 ₴



