


Набір новорічних іграшок з дерева у брендованій подарунковій коробці
550 ₴/набір
- В наявності
- Код: NE-0013
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Ми допоможемо по-справжньому здивувати Ваших співробітників або бізнес-партнерів напередодні новорічних свят. Набір оригінальних дерев'яних іграшок на ялинку точно сподобається всім, адже такі прикраси додають тепла та затишку у кожну оселю.
Особливістю таких ялинкових іграшок буде нанесення на них логотипу або назви Вашої компанії. Ви можете сформувати Ваш власний унікальний набір ялинкових іграшок з безлічі наших варіантів, крім того ми можемо виготовити іграшку і за формою логотипу або у Ваших корпоративних кольорах.
Замовте гарні набори брендованих іграшок з дерева в стильній подарунковій коробці, на кришку якої ми також можемо помістити логотип. Ми виготовимо для Вас справжній шедевр ;)
У наборі 6 шт.
Розмір іграшки: 8-10 см
Розмір коробки: 12,5 х12, 5х4, 5 см
Матеріал: натуральне дерево (березова фанера)
Декоративні еко-ниточки додаються.
Можливість нанесення логотипу, брендування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | 7arts |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Матеріал | Фанера |
| Ширина | 12.5 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Діаметр | 10 см |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Висота | 4 см |
| Висота іграшки (см) | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дерево |
- Ціна: 550 ₴/набір



