



Яскраві новорічні іграшки на ялинку в подарунковій коробці з дерева
700 ₴/набір
- В наявності
- Код: NE-0014
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Невід'ємний символ Нового Року Дід Мороз, на який так усі чекають тепер і на наших ялинкових іграшках. Ми підготували для Вас яскравий набір милих дерев'яних прикрас на ялинку, які зберуть усі захоплені погляди гостей.
Дерев'яні новорічні кольорові іграшки незвичайно прикрасять вашу ялинку і атмосфера стане ще більш теплою та святковою! Ми можемо запропонувати Вам величезний вибір handmade іграшок на будь-який смак, кольорові або в натуральному дереві, поштучно або красивих подарункових коробках.
Поспішаємо відзначити, якщо Ви знаходитесь в пошуку оригінального новорічного подарунка близькій людині, тоді святковий набір дерев'яних новорічних кольорових іграшок – чудова ідея, ми впевнені!
У коробці 6 шт.
Розмір іграшки: 10-12 см
Матеріал: березова фанера
Принт: кольоровий УФ друк
Декоративні еко-шнурки додаються.
Можливість нанесення логотипу, брендування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 4 см |
| Виробник | 7arts |
| Колір | Різні кольори |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Довжина | 12.5 см |
| Матеріал | Фанера |
| Додаткові елементи декору | Нитка мотузка |
| Ширина | 13.5 см |
| Висота іграшки (см) | 10 |
- Ціна: 700 ₴/набір



