



Дерев'яна коробка для подарунка в новорічному стилі з персональної написом на замовлення
700 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0082
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Забудьте про банальні коробки назавжди. Дерев'яний бокс із унікальним дизайном вразить майбутнього власника Вашого подарунка, посиливши приємні емоції від отримання презенту.
Зверніть увагу не тільки на вибір самого подарунка, але і його упаковці, особливо якщо йдеться про чудовий час новорічних свят. Адже коли, як не напередодні Нового року творити чудеса.
Спеціально для Вас ми виготовимо дерев'яну подарункову коробку будь-якого розміру і розробимо унікальний дизайн, оскільки є безпосереднім виробником. Ви будете приємно здивовані якістю фанери та нанесеного принта за допомогою кольорового друку. А ще таку коробку з дерева в майбутньому можна використовувати для зберігання різних дрібниць. Що може бути краще ніж оригінальність та практичність одночасно? ;)
| Основні | |
|---|---|
| Глибина | 150 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | З відкидною кришкою |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | 7arts |
- Ціна: 700 ₴



