



Весільна скарбниця дерев'яна з гравіюванням
850 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0077
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Якщо Ви з особливою увагою підходите до підготовки такої важливої події, як весілля, тоді у Вас мало виникати питання пошуку оригінальних декоративних елементів для весілля. Весільна коробка для грошей є одним з таких елементів і має виглядати стильно, а також вписуватись у загальну стилістику весілля.
Ми виготовимо весільну скарбницю під стиль вашого весілля, а також нанесемо імена молодят та дату весілля. Коробка оптимальних розмірів, тому всі грошові конверти легко помістяться в дерев'яній коробці. За допомогою кришки на котущках ви легко зможете дістати конверти, а коробку використовувати в інших цілях.
У нас Ви також можете підібрати інші весільні атрибути в тому ж стилі - гостьову книгу в дерев'яній обкладинці, бутоньєрки з дерева, дерев'яну коробочку для кілець та інші. Будьте впевнені, що такий оригінальний декор з дерева вразить гостей свята!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриня |
| Виробник | 7arts |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
| Оздоблення та прикраси | Гравірування імен і дати весілля |
- Ціна: 850 ₴



