



Дерев'яні бутоньєрки на весілля з ініціалами молодих
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: BU-0009
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Бажаєте здивувати всіх гостей оригінальними весільними бутоньєрками? Наша креативна студія з радістю втілить у реальність навіть найнезвичайніший задум. Ми виготовляємо дерев'яні бутоньєрки та наносимо на них гравіювання ініціалів та кольоровий малюнок, таке поєднання виглядає дуже красиво.
Матеріал бутоньєрок - натуральна березова фанера, яка виглядає дуже мініатюрно і акуратно, що важливо для декоративних виробів. Зображення на бутоньєрках для гостей нанесене за допомогою кольорового УФ-друку, а гравіювання за допомогою високоякісної техніки лазерного різання.
Оригінальні дерев'яні бутоньєрки - це чудова альтернатива банальним весільних бутоньєрок. Такі весільні аксесуари залишаться на довгу пам'ять Вашим дорогим гостям, нагадуючи про світлий день Вашого одруження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бутоньєрка |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Сердечко |
| Тип кріплення | Булавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світле дерево |
| Призначення | Для гостей |
| Розміри бейджа | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 25 ₴



