

Дерев'яний кухонний органайзер для спецій
270 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0091
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна спецівниця для солі і перцю прекрасно доповнить інтер'єр закладу харчування чи Вашої кухні. Завдяки такому органайзеру з дерева спеції завжди будуть красиво розміщені на столі.
За Вашим бажанням ми можемо нанести на спецівницю з дерева логотип Вашої компанії, будь-який малюнок або напис, а також змінити розміри і формат підставки за індивідуальним замовленням.
У нас Ви також можете замовити брендовані серветниці, органайзери для чайних пакетиків, візитниці та універсальні органайзери. Оригінальні вироби з дерева будуть привертати увагу і стануть родзинкою інтер'єру!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |
| Оздоблення та прикраси | Гравірований логотип, Гравірування |
| Глибина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



