



Дерев'яні запрошення на весілля з кольоровим друком
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: WE-0120
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Під час підготовки до такої важливої події як весілля, майбутнє подружжя приділяє особливу увагу весільним аксесуарам, щоб всі деталі виглядали ідеально і поєднувалися між собою. Ми пропонуємо Вам замовити незвичайні весільні запрошення на дерев'яній основі з друком Вашого тексту.
Весільні запрошення виготовлені з високоякісної березової фанери, тому тривалий час зберігатимуть свій бездоганний вигляд. Ми виготовимо дерев'яні запрошення в стилі Вашого весілля, щоб вони гармонійно поєднувалися з іншими декоративними елементами.
Наша креативна студія є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, тому ми врахуємо всі Ваші побажання при розробці макета. Дизайнерські запрошення на весілля залишаться Вашим гостям на довгу пам'ять про щасливий і світлий день Вашого одруження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | 10 см * 7 см |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Весільне запрошення |
| Призначення | Для гостей |
- Ціна: 70 ₴



