



Настінна дерев'яна табличка з правилами дому
750 ₴
- В наявності
- Код: WD-1990
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Мотивуючі правила дому, які будуть надихати її членів на нові звершення, ми оформили на такій незвичайній дерев'яній табличці. Декоративний постер буде гарно виглядати в інтер'єрі будь-якої кімнати і нагадувати Вам, про такі прості, але дуже важливі дрібниці, які роблять Ваше життя щасливішим.
Табличка "Правила дому" виготовлена з високоякісної березової фанери, а малюнок на табличці з правилами нанесено за допомогою технології кольорового УФ-друку. Виріб тривалий час зберігатиме свій бездоганний вигляд і радувати Вас і членів вашої сім'ї.
Наша креативна студія є безпосереднім виробником дерев'яного декору, тому ми можемо внести будь-які зміни в колір, розмір, а також формат дерев'яної таблички з правилами дому. Ви також можете підкоригувати текст постера з дерева, ми з радістю надрукуємо фрази, актуальні саме для Вашої родини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Оформлення | Без рами |
| Ширина картини | 27 см |
| Висота картини | 42 см |
| Стан | Новий |
| Мова | Український |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб |
| Виконання | Друк на фанері |
- Ціна: 750 ₴



