



Декоративне кашпо для квітів з дерева
400 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0093
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Шукаєте декоративні кошики для флористичних композицій? В асортименті нашого дерев'яного декору є й такі варіанти виробів. Ми створили кілька оригінальних дизайнів кашпо з дерева, які відмінно підійдуть, як для домашнього використання, так і для роботи професійних флористів.
Коробочка для квітів виготовлена з високоякісної березової фанери, тому буде довго зберігати свій бездоганний вигляд. Такий ніжний дизайн з метеликами нам вдалося втілити в реальність за допомогою сучасної техніки лазерного різання, яка дозволяє філігранно відобразити навіть маленькі деталі і тонкі лінії.
Використовуючи в роботі такі дерев'яні кашпо, Ви зможете створити дійсно неповторну квіткову композицію. Оригінальна дерев'яна коробочка для квітів буде гармонійно доповнювати створений Вами шедевр і точно не залишиться непоміченою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кашпо |
| Матеріал | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 245 мм |
| Основні | |
| Глибина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
- Ціна: 400 ₴



