



Кашпо з дерева для декору квітів «Візочок»
400 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0094
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Дерев'яне кашпо в незвичайному дизайні стане в нагоді, як для людини, яка займається вирощуванням рослин вдома, так і флориста для створення незвичайних квіткових композицій. Якщо Ви хочете здивувати відвідувачів вашого флористичного магазину, тоді наш дерев'яний кошик для квітів у вигляді коляски - це саме те, що Вам потрібно. Вийде дуже ніжний і оригінальний букет, який буде ідеально поєднуватися з природним матеріалом підставки.
Корзинка для квітів виготовлена з високоякісної березової фанери, тому тривалий час буде зберігати свій ідеальний вид. Під замовлення коробочку також можна пофарбувати або виготовити в іншому відтінку дерева, щоб Ваша творча задумка була максимально реалізована.
Ми є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, тому з легкістю внесемо будь-які зміни в колір, розмір або дизайн дерев'яної підставки для квітів. Ми також можемо додати на дерев'яне кашпо гравіювання логотипу або назви вашого бренду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кашпо |
| Матеріал | Дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 235 мм |
| Основні | |
| Глибина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чисте дерево |
- Ціна: 400 ₴



