



Дерев'яна шкатулка для грошей на весілля
800 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0097
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Весілля - це подія, елементи якої продумують заздалегідь і з особливою увагою. Весільна коробка для грошей - це один з найважливіших її атрибутів, оскільки буде на очах у всіх гостей. Ми виготовили дерев'яну коробку оптимальних розмірів, тому всі грошові конверти з легкістю помістяться в ній.
Весільна скриня виготовлена з екологічно чистого матеріалу - березової фанери високої якості, тому тривалий час буде зберігати свій привабливий вигляд.
Наша креативна дизайнерська студія може нанести на коробку для грошей індивідуальне гравіювання з іменами молодят, будь-який напис або малюнок за Вашим бажанням. Будьте впевнені, що така ексклюзивна коробка з дерева справить приємне враження на гостей свята!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Скриня |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |
| Оздоблення та прикраси | Гравірування імен і дати весілля |
- Ціна: 800 ₴



