



Дерев'яний дитячий бізіборд «Космос» 30х40 см
1 740 ₴
- В наявності
- Код: BZ-0003
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Наша нова модель дитячого бізіборда - це просто космос, в буквальному сенсі цього слова! Незвичайна, яскрава і по максимуму наповнена розвиваючими елементами дошка захопить Вашого малюка в таємничий космічний світ. Такий дерев'яний бізіборд буде розвивати не тільки дрібну моторику рук, а й уяву, адже дітлахи так люблять казки. А що стимулює фантазію ще більше ніж космічні тарілки, ракети, комети і зірки. Навіть дорослого зачарує така фантастична іграшка.
Ми з радістю додамо на дитячий бізіборд з дерева потрібне Вам ім'я, щоб іграшка була дійсно індивідуальною та унікальною. Розвиваючий бізіборд з еко-матеріалів - це ідеальний варіант цікавого, корисного і безпечного подарунка для дитини від 8-ми тижнів до 4 років. Космічний варіант бізіборда має сподобатися і хлопчикові, і дівчинці.
Розвиваюча дошка укомплектована безліччю цікавих елементів, різного призначення, форм і кольорів. Вашого малюка чекає захоплюючий процес пізнання призначення і механізму роботи всіх цих іграшкових елементів, якими він надалі буде користуватися і в реальному житті.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1300 г |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Основні | |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Фанера |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 8-ми міс |
- Ціна: 1 740 ₴



