



Дерев'яний бізіборд для раннього дитячого розвитку 50х65 см
2 750 ₴
- В наявності
- Код: BZ-0012
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Чим крім мультиків захопити дитину, адже діточок зараз вже з самого раннього віку складно відтягнути від гаджетів? У нас є вихід з цієї ситуації, щоб дитячі ігри були цікавими і корисними в той же час, ми запустили у виробництво серію дитячих розвиваючих бізібодов. Таке цікаве заняття буде привчати малюка до самостійності, а батькам звільнить час для домашніх справ.
Дитячий бізібод виготовлений з дерева і пофарбований якісним нетоксичним фарбами приємних пастельних кольорів. Великий розмір розвиваючої дошки відмінно підійде для сім'ї, де є кілька дітей. Елементи бізіборда досить універсальні, тому такий дизайн може підійти і для хлопчика, і для дівчинки.
Але якщо Ви хочете для своєї принцеси, щось яскравіше, в асортименті наших дерев'яних бізібодов є і суто дівочі варіанти в яскравих кольорах. У нас Ви знайдете бізіборди на будь-який смак, для хлопчиків і дівчаток, великі і маленькі, яскраві і нейтральні, односторонні і подвійні.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 22 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Бізіборд |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 8-ми міс |
| Товщина | 10.0 |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 2 750 ₴



