



Дитячий розвиваючий бізіборд з дерева «Русалочка» 50х65 см
3 980 ₴
- В наявності
- Код: BZ-0013
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Щоб наповнити життя Вашої маленької принцеси яскравими емоціями, Вам достатньо лише замовити нашу, несхожу на інші, модель дитячого бізіборда в ніжних бузкових тонах. Така розвиваюча дошка із зображенням персонажів казкового підводного світу захопить Вашу дитину в цікаву гру.
Розвиваюча дошка досить великого розміру наповнена безліччю елементів різних форм, з якими Ваша дитина зможе взаємодіяти, розвиваючи навички поводження з повсякденними побутовими предметами.
Дитячі дерев'яні бізіборди спроектовані за відомою педагогічною методикою Монтессорі і дозволяють малюкові в безпечному форматі знайомиться з предметами реального світу, розвивають дрібну моторику рук, логічне мислення, уяву, концентрацію уваги і самостійність.
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Тип | Бізіборд |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 8-ми міс |
| Товщина | 10.0 |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 3 980 ₴



