



Великий дерев'яний бізіборд для дитячого розвитку «Джунглі» 50х90 см
5 500 ₴
- В наявності
- Код: BZ-0015
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Велика модель дитячого бізіборда з тематичним дизайном допоможе вашому малюкові отримати максимальну користь від гри. Таке заняття дозволить малюкові навчатися правильному використанню різних побутових предметів, а також розумінню причинно-наслідкових зв'язків. Малюнки тварин на дитячому бізіборді будуть розвивати уяву, а функціональні предмети - дрібну моторику рук.
Бізіборд Максі виготовлений з дерева і покритий якісним нетоксичним фарбами без запаху. Поєднання двох основних кольорів - салатового і бузкового, робить виріб естетично приємним, такі ніжні відтінки викликають позитивні емоції не тільки у дітей, але і у дорослих. Ми додамо на розвиваючу дошку ім'я дитини, тоді виріб буде дійсно індивідуальным.
Підійдте такий універсальний варіант як для хлопчика, так і для дівчинки. Це особливо актуально, якщо у Вас в сім'ї декілька дітей. Багатоелементний дитячий бізіборд наповнений предметами різних форм, кольорів і призначень. Тут є все, щоб Вам малюк надовго захопився в розвиваюче заняття, навчався самостійності, посидючості і терплячості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фанера |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 31 шт. |
| Розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 8-ми міс |
| Вага | 5 кг |
| Товщина | 10.0 |
- Ціна: 5 500 ₴



