



Дерев'яний настільний органайзер для вчителя на замовлення
900 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0106
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Іменний настільний органайзер для канцелярії стане відмінним варіантом подарунка для вчителя. Наша креативна студія виготовить дерев'яний органайзер на замовлення і нанесе потрібне Вам ім'я, логотип компанії або будь-який інший напис. Таку іменну підставку для канцелярії також можна подарувати директору або колезі на день народження, особливо якщо нанести на неї ще й логотип вашої установи.
Органайзер вийшов дуже функціональним і містким, в ньому зручно розташувати олівці, ручки, лінійки і стікери. Середній відсік на два відділення відмінно підійде, щоб розмістити в ньому блокноти для записів. Дерев'яний органайзер також оснащений підставкою для телефону, а вічний календар з пересувним механізмом дозволить більше не купувати календарики на кожен рік.
Ми є безпосереднім виробником дерев'яних виробів, тому можемо внести будь-які зміни в дизайн, колір і розмір органайзера з дерева, щоб подарунок ідеально підійшов його новому власнику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина середнього відсіку | 185 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Фанера |
- Ціна: 900 ₴



