



Дерев'яна табличка з правилами тата
700 ₴
- В наявності
- Код: WD-2040
+380 (97) 224-88-33
Viber
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любите встановлювати правила в сім'ї? А давайте оформимо Ваші сімейні правила в цікавій і жартівливій формі. Такий веселий дерев'яний постер з правилами просто не може не сподобається. Зберіть крилаті вирази Вашого батька, а ми оформимо їх у щось незвичайне.
Якісний малюнок на табличці з березової фанери нанесений за допомогою технології кольорового УФ-друку. Дерев'яний постер виготовлений російською мовою, але ми також можемо зробити під замовлення аналогічний варіант таблички українською.
За Вашим бажанням ми можемо змінити колір, розмір, а також формат сувенірної таблички з дерева, оскільки є її безпосереднім виробником. У нас Ви також можете замовити правила всієї родини, правила мами, правила подружжя або молодят.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Оформлення | Без рами |
| Ширина картини | 27 см |
| Висота картини | 42 см |
| Стан | Новий |
| Мова | Російська |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні кольори |
| Виконання | Друк на фанері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



