



Дерев'яна коробка в єгипетському стилі на подарунок
750 ₴
- В наявності
- Код: BOX-0107
- +380 (95) 224-88-33Viber
- +380 (63) 224-88-33
Повернулися з відпустки в жаркому Єгипті і привезли подарунок-сувенір для особливої людини? Пропонуємо Вам упакувати презент в таку оригінальну дерев'яну коробку на египетську тематику. А, можливо, Ви просто шукаєте для себе незвичайну і стильну коробочку, щоб зберігати, наприклад, прикраси? Способів використовувати цю дизайнерську коробочку є безліч!
Наші коробки довго зберігають свій бездоганний вигляд оскільки виготовлені з екологічно чистого матеріалу - березової фанери високої якості. Малюнок на кришечці нанесений з використанням кольорового друку на УФ-принтері. Під замовлення ми можемо виготовити подарункову пакувальну коробку з принтом на будь-яку тематику в потрібному розмірі і кольорі дерева. Втілимо в реальність всі ваші ідеї.
Оригінальна упаковка на порядок підвищує позитивне враження від подарунка, унас Ви зможете замовити свою ідеальну подарункову коробку з дерева. Кришку також можна оформити не тільки друком, але і гравіюванням, додавши, наприклад, ім'я, дату або знакову фразу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 7arts |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Матеріал | Фанера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Екологічно чистий продукт, Можлива гравірування під замовлення |
- Ціна: 750 ₴



